Analogowe

SYSTEM SYGNALIZACJI POŻARU DF 6000

DF 6000 jest wysoko wyspecjalizowanym analogowym, adresowalnym systemem detekcji i sygnalizacji pożaru, który łatwo można dopasować do wszelkiego rodzaju obiektów. Łączy w sobie wysoką funkcjonalność z łatwą obsługą i estetycznym wyglądem. Wysoka pojemność i szeroki zakres funkcji możliwych do kontrolowania przez użytkownika czyni system odpowiednim dla różnorodnego zakresu zastosowań – od małych systemów po ogromne kompleksy biurowe, handlowe lub przemysłowe. Centrala używa programowanego adresowania, aby zminimalizować czas instalacji i usunąć możliwość potencjalnego błędu związanego z adresowaniem ręcznym. Każdy z elementów systemu został specjalnie zaprojektowany, aby pracować jako część systemu sygnalizacji pożaru. Daje to gwarancję, że centrala, czujki, interfejsy i wszystkie pozostałe urządzenia pomocnicze są w pełni kompatybilne ze sobą, co daje pełny zakres funkcjonalności systemu.

OPIS SYSTEMU
W ofercie są jedno-, dwu- lub czteropętlowe centrale oraz szeroki zakres kompatybilnych detektorów, ręcznych ostrzegaczy pożarowych, sygnalizatorów akustycznych, sygnalizatorów optycznych i interfejsów.

ZDOLNOŚĆ WYKRYWANIA
• Do jednej centrali można podłączyć maksymalnie cztery pętle, a w każdej pętli, zgodnie z obowiązującymi przepisami zapisać można 128 adresów. Centrala umożliwia zaadresowanie 150 elementów w pętli.
• Do jednej centrali nie powinno być podłączonych więcej niż 512 adresów.
• 63 centrale można połączyć w sieć, co da całkowitą pojemność systemu do 32 tysięcy urządzeń.

ZDOLNOŚĆ ALARMOWANIA
• Do 60 zasilanych sygnalizatorów akustycznych i optycznych lub interfejsów wyjściowych w pętli.
• 3 poziomy dostępu pracy dla konserwacji.