Drzwi stalowe

Drzwi stalowe bezklasowe wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej  gr.0,6 i 0,8 mm wypełnione mogą byc poliestrem spienionym lub wełną mineralną. Drzwi wykończone są blachą powlekaną w kolorze RAL 7035.  Skrzydła drzwiowe zawieszone są na dwóch zawiasach – jeden nośny z tulejkami łożyskowymi wykonanymi ze specjalnych stopów utwardzonych, drugi natomiast dzięki umieszczonej sprężynie umożliwia samozamykanie drzwi.

Drzwi stalowe wykonane są jako bezprogowe. W wersji standardowej posiadają ościeżnicę narożną.

Drzwi stalowe bezklasowe stanowią idealne rozwiązanie w obiektach przemysłowych, magazynowych, biurowych, szkołach, a także w budownictwie mieszkaniowym instalowanych w pomieszczeniach technicznych, składach i piwnicach.

W naszej ofercie posiadamy drzwi w wykonaniu normatywnym dostępnym na magazynie w wymiarach handlowych od 70-tek w przejściu do 120-tek dla drzwi jednoskrzydłowych oraz od 120-tek do 200-tek dla drzwi dwuskrzydłowych.

Na indywidualne życzenie lub wg potrzeby wykonujemy również drzwi stalowe na każdy wymiar w bardzo korzystnych terminach realizacji oferują również fachowy montaż.