Drzwi przeciwpożarowe profilowe

Drzwi przeciwpożarowe profilowe stalowe, wyprodukowane są z profili stalowych zamkniętych jednokomorowych. Elementy te umożliwiają wykonanie skrzydeł drzwiowych na konkretny wymiar oraz pozwalają na formowanie różnych kształtów przeszkleń.

Na życzenie klienta możemy wykonać dodatkowo szprosy poziome lub pionowe.

Przestrzeń między profilami najczęściej wypełnia się szkłem ognioodpornym lub ewentualnie nieprzeźroczystymi panelami w postaci płyt GKF grubości 1 mm. Istnieje także możliwość zastosowania do tego celu pojedynczego płata blachy stalowej, który można spawać bezpośrednio do profili lub osadzać w taki sam sposób jak szybę.

Skrzydła drzwiowe zawieszone są standardowo w ościeżnicy profilowej na dwóch zawiasach stalowych spawanych. Drzwi profilowe wraz z ościeżnicą standardowo pomalowane są na dowolny kolor RAL.

Drzwi w wersji standardowej wyposażone są w:

• zamek wpuszczany zapadkowo-zasuwkowy jednopunktowy, z czołem ze stali nierdzewnej,
• wkładkę patentową,
• kołek antywyważeniowy,
• komplet klamek z szyldem.

Firma Future Way Technology specjalizuje się w dostarczaniu drzwi na miarę, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Chętnie podejmiemy się dostarczenia drzwi nietypowych. Oferujemy szeroki zakres wyposażenia dodatkowego. Dzięki temu drzwi mogą być dostosowane do obiektu, stylistyki oraz wnętrza.

Drzwi stalowe profilowe mogą być wykonane w wersji dymoszczelnej w klasie S 60. W celu uzyskania wymaganego stopnia dymoszczelności, stosuję się automatyczną listwę opadającą.